Opinie o Nas
Katalog produktów w tej kategorii:

Spędzasz przy biurku wiele godzin dziennie i odczuwasz związany z tym dyskomfort? Bolą Cię plecy i coraz częściej odwiedzasz z tego powodu fizjoterapeutów? Nic prostszego! Zainwestuj w biurko z regulowaną wysokością i w kilka sekund zamień pracę siedzącą na stojącą.

Długie godziny spędzane za biurkiem mogą narażać nas na bóle pleców, a nawet kontuzje. Wg różnych badań od 60 do 80% społeczeństwa cierpi na choroby kręgosłupa. Dbamy o oczy nosząc okulary, zdrowo się odżywiamy, uprawiamy sport, ale zdarza nam się zapomnieć o ergonomicznym krześle lub biurku z regulacją wysokości, umożliwiającym zmianę pozycji podczas pracy.

Wraz z rozwojem nauki i technologii będziemy coraz dłużej pracować w biurze. Mimo że obecnie krzesła biurowe projektowane są zgodnie z zasadami ergonomii, siedzenie w biurze przez długi czas nadal będzie sprawiać przede wszystkim ból pleców. Aby zmienić ten stan, najbardziej optymalnym sposobem jest użycie biurka o regulowanej wysokości, gdyż postawa siedząca jest nieprawidłowa i może powodować różne problemy z kręgosłupem w odcinku szyjnym czy lędźwiowym. Praca na stojąco pomaga zredukować te dolegliwości i zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia dolegliwości ze strony kręgosłupa.
Aby pracować bardziej zdrowo najlepiej jest siedzieć i stać naprzemiennie, w czym pomóc może stelaż z elektryczną regulacją wysokości i pamięcią ustawień.


 

Stelaże z elektryczną regulacją wysokości

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium